Przyjdź i poczuj klimat Dzikiego Zachodu

Bożejewiczki k. Żnina

Bożejewiczki k. Żnina
Miasto Western

Saloon

Restauracja

Restauracja Saloon

Z miasta western Silverado City nie wyjdziesz głodny! W naszym mieście znajdziecie nie tylko motoryzacyjną restaurację "Route 66" połączoną z kawiarnią, ale i największy w Polsce Saloon, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Skosztujecie tutaj rozmaitych potraw począwszy od staropolskiego żuru, po ogniste szaszłyki czy świeżutkie pstrągi prosto z rozgrzanej patelnii. Od godziny 16:30, tuż po zakończeniu programu show możecie korzystać z naszej oferty gastronomicznej, nie płacąc za bilet wstępu do miasteczka! 

image

Rozkoszując się daniami przygotowanymi przez nasze wspaniałe kucharki nie zdziwcie się, gdy w Sallonie pojawią się kowboje władający lassami, żonglujący rewolwerami czy prezentujący swe umiejętności we władaniu biczami meksykańskimi. Czas umilą Wam także nasze sreberka z Silverado City, prezentując dla Was tańce Country. 
W wybrane weekendy w naszym Saloonie rozbrzmiewa muzyka na żywo. Przepyszny obiad w klimatycznej restauracji przy dźwiękach muzyki Country... tylko w największym w Polsce Saloonie w Silverado City

image

Imprezy okolicznościowe

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE:
Zjazdy rodzinne
Urodziny
18-stki
Jubileusze i wiele więcej...

Więcej

Warsztaty Bożonarodzeniowe

 

 

Więcej

Zabawa Andrzejkowa

19 LISTOPADA 2022
Wyborne menu
Oprawa muzyczna na żywo
GORĄCA NIESPODZIANKA ...

Więcej
photo
photo
photo