Przyjdź i poczuj klimat Dzikiego Zachodu

Bożejewiczki k. Żnina

Bożejewiczki k. Żnina
Miasto Western

Saloon

Restauracja

Restauracja Saloon

Z miasta western Silverado City nie wyjdziesz głodny! W naszym mieście znajdziecie nie tylko motoryzacyjną restaurację "Route 66" połączoną z kawiarnią, ale i największy w Polsce Saloon, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Skosztujecie tutaj rozmaitych potraw począwszy od staropolskiego żuru, po ogniste szaszłyki czy świeżutkie pstrągi prosto z rozgrzanej patelnii. Od godziny 16:30, tuż po zakończeniu programu show możecie korzystać z naszej oferty gastronomicznej, nie płacąc za bilet wstępu do miasteczka! 

Rozkoszując się daniami przygotowanymi przez nasze wspaniałe kucharki nie zdziwcie się, gdy w Sallonie pojawią się kowboje władający lassami, żonglujący rewolwerami czy prezentujący swe umiejętności we władaniu biczami meksykańskimi. Czas umilą Wam także nasze sreberka z Silverado City, prezentując dla Was tańce Country. 
W wybrane weekendy w naszym Saloonie rozbrzmiewa muzyka na żywo. Przepyszny obiad w klimatycznej restauracji przy dźwiękach muzyki Country... tylko w największym w Polsce Saloonie w Silverado City

image

Sylwester 2019/2020

31 GRUDNIA 2019
ZABAWA DO BIAŁEGO RANA!
WYBORNE MENU
POKAZ SHOW NIESPODZIANKA!
MUZYKA NA ŻYWO!
POKAZ SZTUCZNYCH OGNI...

Więcej

Zabawa Andrzejkowa

23 LISTOPADA 2019
Wyborne menu
Oprawa muzyczna na żywo
GORĄCA NIESPODZIANKA ...

Więcej

Imprezy okolicznościowe

Zjazdy rodzinne
Urodziny
18-stki
Jubileusze i wiele więcej...

Więcej
image
image
photo
photo
photo