Przyjdź i poczuj klimat Dzikiego Zachodu

Bożejewiczki k. Żnina

Bożejewiczki k. Żnina
Miasto Western

Program

W Silverado City nie ma czasu na nudę!

Program Show 2019

Lipiec - Sierpień: Zapraszamy do wtorku - niedzieli
Wrzesień: Weekendy

 

11:00 otwarcie bram silverado city dla odwiedzających

11:30 - 12:00 Przygoda w Forcie (Fort z wojny secesyjnej)

W forcie wojennym Silverdo City czeka na Ciebie zabawna scenka, która z pewnością rozbawi Cie do łez. Zajrzyj do fortu, gdy usłyszysz sygnał nadjeżdzającej lokomotywy, a zobaczysz tam, jak sierżant Garcia trzyma pieczę nad miasteczkiem. Zaprezentuje on Wam również swoje umiejętności w rzucaniu nożami, czy tomahawkami. Ale uważaj... Gdy tylko Garcia bierze do ręki tomahawki grabarz, który nie do końca wierzy w jego zdolnośc... zaciera już ręce... i Ty możesz się znaleźć na deskach...

12:20 - 12:50 ZABAWNA SCENKA Z ŻYCIA MIESZKAŃCÓW SILVERADO CITY (amfteatr)

Każdego dnia w Silverado City, gdy słońce jest w najwyższym punkcie na niebie odbywają się wybory na nowego szeryfa miasta. Kto zwycięzy wybory? Czyimi umiejętnościami dadzą się przekupić mieszkańcy miasta? Do czego posuną się kandydaci, by objąć władzę nad miastem? Weź udział w głosowaniu i wybierzmy wspólnie nowego szeryfa Silverado City!

13:15 - 14:00 KONNE SHOW - NOWOŚĆ! (arena rodeo show)

Arena Rodeo Show, to miejsce w którym zobaczycie niesamowity pokaz pracy kowboi z bydłem, wspaniałą kawalkadę konną, pokaz łapania byków na lasso, pokazy jazdy zręcznościowej na koniach oraz zapierające dech pokazy jazdy kaskaderskiej w wykonaniu niezwyciężonych kowboi z Silverado City

14:10 - 14:50 PRZERWA OBIADOWA. dance show! (saloon)

Na terenie miasteczka znajdują się dwie restauracje: "Saloon" i "Route 66", gdzie zapraszamy na obiad. Dance Show w "Saloonie"! Podczas "przerwy obiadowej" zapraszamy także do korzystania z wszystkich dodatkowych atrakcji dostępnych w naszym miasteczku. Do Państwa dyspozycji są: "Farma Dmuchańców", Kopalnia Złota "Dacota", Fort z wojny secesyjnej, Srzelnica, Studio Fotograficzne "Fotoshop", oprowadzki konne oraz "Miasteczko Urwisów", gdzie najmłodsi odegrają scenki  rodem z westernu, przenosząc się do świata dawnej Ameryki.

15:10 - 15:40 NAPAD NA BANK! (amfiteatr)

Najwięszka w Polsce inscenizacja z użyciem ładunków wybuchowych i pirotechnicznych! Przenieś się do westernu, jaki dotąd widziałeś na szklanych ekranach! Zobacz największą w Polsce incenizację napadu na bank! Szeryf, groźni bandyci, huk broni, wybuchy...to wszystko czeka na Ciebie w Silverado City podczas widowiskowego pokazu napadu na bank!

15:40 - 16:30 OTWIERAMY PONOWNIE WSZYSTKIE DODATKOWE ATRAKCJE MIASTECZKA!

16:10 - 16:30 COWBOY'S SHOW (SALOON)

Pokaz władania lassem, biczami i rewolwerami.

 

UWAGA! Podczas wydarzeń specjalnych program może ulec zmianie. Program podczas imprez specjalnych opisany jest w poszczególnych wydarzeniach.

 

image
photo
photo
photo
photo
photo
photo