Przyjdź i poczuj klimat Dzikiego Zachodu

Bożejewiczki k. Żnina

Bożejewiczki k. Żnina
Miasto Western

Miasto Western

Miasto kowboi i dzielnych stróży prawa...

Miasto Western

 

Miasteczko westernowe znajdujące się na terenie Silverado City stanowi odzwierciedlenie miast budowanych w czasach Dzikiego Zachodu. W miasteczku tym zobaczycie biuro Sheriffa wraz z więzieniem, hotel, bank, domek Dr Quinn, szkołę, stacje kolejową oraz wozownię. 

Miasteczko westernowe, to nie tylko domki z czasów westernu,  każdy z nich możecie odwiedzić i obejrzeć, ale jest to również miejsce, w którym odbywają się pokazy rodem z Dzikiego Zachodu przez cały dzień! W amfiteatrze Silverado City zobaczycie zabawne scenki z życia mieszkańców miasta, a w godzinach popołudniowych... największy w Polsce NAPAD NA BANK z użyciem ładunków wybuchowych! 

Nasi kowboje i kowbojki wypełnią Wam także czas między pokazami. Na odwiedzających czekają przejażdzki konne, a na najmłodszych gry i zabawy z mieszkańcami miasta, takie jak: łapanie na lasso czy poszukiwanie zagubionego podczas napadu złota. Kto ucieknie przed szybkim lassem kowboja Basiora? W naszym mieście nikt się nie nudzi! Plac zabaw, dmuchańce, karmienie zwierzątek!
Na tych, którzy nie boją się huku broni czeka strzelnica, gdzie spróbujecie swoich sił w strzelaniu z Winchestera, wiatrówki czy Paintballa. W forcie żołnierz nauczy Was rzucać nożami i nie tylko!


Zapraszamy również do odwiedzenia Fotoshopa, gdzie wykonacie pamiątkowy list gończy bądź dolara ze swoim zdjęciem!

Na terenie miasteczka znajdują się również restauracje: "Saloon" i "Route 66", grillownia "Mexico Hall" oraz sklepiki z pamiątkami.

photo
photo
photo