Przyjdź i poczuj klimat Dzikiego Zachodu

Bożejewiczki k. Żnina

Bożejewiczki k. Żnina
Miasto Western

O nas

Nie musisz lecieć do Ameryki, by zobaczyć prawdziwy Dziki Zachód!

Silverado City

Miasto Western Silverado City w Bożejewiczkach k. Żnina zaprasza wszystkich na niezapomnianą podróż w czasie do odległej Ameryki. Do czasów gorączki złota, która opanowała mieszkańców, napadów na banki i pojedynków rewolwerowców...

Nazwa miasteczka wzięła się od filmu westernowego pod tytułem „Silverado” reż. Lawrence Kosdan.
Polskie miasto rodem z westernu powstało w 2010 roku. Przyczynkiem do jego budowy była fascynacja właściciela Dzikim Zachodem, który rozpoczął swą westernową przygodę od napadów na pociąg w stylu kowbojskim nieopodal Biskupina. 
 

Dziki Zachód bliżej niż myślisz!

Silverado City położone jest na Pałukach w urokliwym miejscu, z dala od zgiełku miejskiego życia, wśród łąk i kolorowych pól. 
To doskonałe miejsce do zabawy i wypoczynku dla całej rodziny. 
Silverado City, to miejsce, w którym przeżyjesz niezapomniane chwile dziecięcego szaleństwa!
 

Niezapomniana przygoda!

W Silverado City zobaczycie miasto rodem z Dzikiego Zachodu, w którym zobaczycie fort z wojny secesyjnej, więzienie i biuro Sheriffa, szkołę, domek Dr Quinn, bank, amfiteatr Silverado City, chatę trapera i kowala.

Na głównej ulicy miasta Silverado czekają na Was: największy w Polsce Saloon, restauracja motoryzacyjna "Route 66, grillownia Mexico Hall, sklepiki z pamiątkami, studio fotograficzne "Fotoshop", w którym wykonacie pamiątkowy list gończy oraz dolara z własnym zdjęciem, chata zbożowa, strzelnica, w której ustrzelicie wspaniałe nagrody i zakupicie pamiątki! 
Na najmłodszych czeka szalona zabawa na Farmie Dmuchańców oraz w Miasteczku Urwisów! 
Nieodpodal miasteczka znajduję się Mini Zoo, w którym czekają na Was kucyki, króliki, kozy, muły, osiołek i owieczki. 
Wracając z Minii Zoo nie zapomnijcie odwiedzić wioski indiańskiej.
Na wszystkich żądnych przygód poszukiwaczy złota na skraju miasta czeka Kopalnia Dacota, w której nie tylko wydobędziecie złoto, ale i przetopicie je na prawdziwe sztabki! 
photo
photo
photo
photo
photo
photo