Przyjdź i poczuj klimat Dzikiego Zachodu

Bożejewiczki k. Żnina

Bożejewiczki k. Żnina
Miasto Western

Miasto Western

Miasto kowboi i dzielnych stróży prawa...

Miasto Western

Miasteczko westernowe znajdujące się na terenie Silverado City stanowi odzwierciedlenie miast budowanych w czasach Dzikiego Zachodu. W miasteczku tym zobaczycie biuro Sheriffa wraz z więzieniem, hotel, bank, domek Dr Quinn, szkołę oraz wozownię. 

Miasteczko westernowe, to nie tylko domki z czasów westernu, który każdy z nich możecie odwiedzić i obejrzeć, ale jest to również miejsce, w którym odbywają się pokazy rodem z Dzikiego Zachodu przez cały dzień! W amfiteatrze Silverado City zobaczycie zabawne scenki z życia mieszkańców miasta, pokazy wladania lassem i rewolwerami... a w godzinach popołudniowych... najwiekszy w Polsce Napad na bank z użyciem ładunków wybuchowych! 

Nasi kowboje i kowbojki wypełnią Wam także czas między pokazami. Na odwiedzających czekają przejażdzki konne, a na najmłodszych gry i zabawy z mieszkańcami miasta, takie jak: łapanie na lasso czy poszukiwanie zagubionego podczas napadu złota. Kto ucieknie przed szybkim lassem kowboja Basiora? W naszym mieście nikt się nie nudzi! 
Na tych, którzy nie boją się huku broni czeka strzelnica, gdzie spróbujecie swych sił w strzelaniu z Winchestera, wiatrówki czy Paintballa.
Zpraszamy również do odwiedzenia Fotoshopa, gdzie wykonacie pamiątkowy list gończy bądź dolara ze swoim zdjęciem!

Na terenie miasteczka znajdują się również restauracje: "Saloon" i "Route 66", grillownia "Mexico Hall" oraz sklepiki z pamiątkami.

Napad na bank

Scenka z napadu na bank jest największą w Polsce inscenizacją z rabunku banku na Dzikim Zachodzie!
W tej incenizacji biorą udział nie tylko aktorzy z Silverado City, ale konie i bydło, jak również odgrywana jest z użyciem ładunków wybuchowych i pirotechnicznych prosto ze szklanych ekranów! Tutaj poczujesz się jak na planie westernu!

Inscenizacja napadu na bank przedstawiana jest każdego dnia o godz. 15:10.

Na głównej ulicy miasta zobaczycie również, ok godz. 12:20 zabawną scenkę z życia mieszkańców miasta Silverado City.

image
photo
photo
photo