Przyjdź i poczuj klimat Dzikiego Zachodu

Bożejewiczki k. Żnina

Bożejewiczki k. Żnina
Miasto Western

X Zlot Aut Amerykańskich i Zabytkowych

X Zlot Aut Amerykańskich i Zabytkowych

TERMIN: 4 - 6 WRZEŚNIA 2020

Zapraszamy na JUBILEUSZOWY "X Zlot Aut Amerykańskich i Zabytkowych" w Silverado City !
TRZY DNI NIEZAPOMNIANEJ ZABAWY! Muzyka na żywo, konkurencje z nagrodami, parada Zlotowiczów po przepięknych Pałukach, westernowe pokazy show... JUŻ NIEBAWEM PROGRAM ZLOTU!

image

REJESTRACJA ZLOTOWICZÓW:

Zgłoszenie na Zlot należy przesłać na: zlot.silverado@wp.pl

W TREŚCI NALEŻY PODAĆ:
1. Imię i Nazwisko właściciela pojazdu
2. Numery rejestracyjne
3. Model auta, silnik, rok produkcji
4. Liczba osób 
5. Fotka auta

REJESTRACJA TRWA DO 1 WRZEŚNIA 2020!

Uczestnictwo w Zlocie jest DARMOWE pod warunkiem WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI (dla kierowcy i 1 pasażera, pozostali pasażerowie uiszczają opłatę w wysokości 20zł/os*.
Dzieci zlotowiczów do 12 lat – WEJŚCIE GRATIS!

Dla osób, które NIE ZAJEREJESTRUJĄ SIĘ WCZEŚNIEJ: 20zł/ os*.
*Opłata jest jednorazowa, za trzydniowy zlot, bez względu w jaki dzień uczestnik pojawi się na Zlocie.

SPRAWY TECHNICZNO-ORGANIZACYJNE:
Basior: 519766206   Ania: 725959606

KLAUZULA RODO:
„Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz Dyrektywą (UE) 2015/1535 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 9 września 2015 r. ustanawiająca procedurę udzielania informacji w dziedzinie przepisów technicznych oraz zasad dotyczących usług społeczeństwa informacyjnego (Dz.U. L 241 z 17.9.2015, s. 1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu zlotowym przez Silverado City, organizatora "X Zlotu Aut Amerykańskich i Zabytkowych" wyłącznie na potrzeby organizacji w/w przedsięwzięcia. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do wycofania zgody, wglądu w dane osobowe, ich poprawy i żądania usunięcia w każdej chwili począwszy od momentu wysłania zgłoszenia do dnia zakończenia Zlotu i usunięcia danych z bazy, 18 maja 2020 r. Dane osobowe nie zostaną ujawnione publicznie ani przekazane osobom trzecim i pozostaną w wyłącznym administrowaniu przez organizatora w/w Zlotu”.