Przyjdź i poczuj klimat Dzikiego Zachodu

Bożejewiczki k. Żnina

Bożejewiczki k. Żnina
Miasto Western

Otwarcie Silverado City

Otwarcie Silverado City

Otwieramy Silverado City

Ostrożnie i bezpiecznie...

23 maja otwieramy Silverado City i chcemy to zrobić w sposób, jak najbardziej odpowiedzialny, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się Covid-19. Ten rok jest zupełnie innym rokiem - zarówno dla Nas w Silverado City, jak i dla naszej całej społeczności. Mamy nadzieję, że mimo obostrzeń, do których również musimy dostosować się, będziecie zachwyceni pobytem w Silverado City.

Otwieramy Silverado City

Program Show

Niesamowite pokazy z Dzikiego Zachodu...

Nie rezygnujemy z żadnego punktu programu!
W prezentowanych dla Was pokazach zobaczycie: zabawną scenkę z życia mieszkańców Silverado City, Przygodę w forcie, pokazy władania biczami, lassem i rewolwerami, prezentację konkurencji Western i Rodeo. Nie zabraknie również największego w Polsce NAPADU NA BANK z użyciem ładunków wybuchowych i pirotechnicznych!

Godziny spektakli:
10:30 Otwarcie bram Silverado City
11:00 - 11:30 Przygoda w forcie
12:00 - 12:30 Zabawna scenka z życia mieszkańców
13:15 - 14:00 Konne Show!
15:10 - 15:40 Napad na bank!
16:10 - 16:30 Cowboy's Show

Program Show

Bilety wstępu

W związku z panującą sytuacją w Polsce jesteśmy zmuszeni do ograniczenia liczby odwiedzających dziennie. "Kasa biletowa" będzie czynna, jednak w przypadku pojawienia się w miasteczku w późniejszych godzinach, w którym będzie już maksymalna liczba gości nie będzie mozliwości wejścia do Silverado City.

Gwarancją wejścia do miasteczka jest wcześniejszy zakup biletu wstępu poprzez platformę, którą znajdziecie tutaj: https://www.silveradocity.pl/kup-bilet Bilet należy wydrukować lub zapisać w smartfonie i okazać go przy bramie Silverado City. 

Bilety wstępu

Atrakcje Silverado City

Co pozostało otwarte...

Panująca pandemia Covid-19 i wiążące się z tym zasady bezpieczeństwa zmusiła nas do zamknięcia niektórych dodatkowych atrakcji Silverado City. W naszym miasteczku będą czynne takie atrakcje, jak: Strzelnica, Fotoshop, Fort Silverado. Na najmłodszych czeka również Miiasteczko Urwisów. Kopalnia Dacota będzie czynna od 30 maja 2020.

Podczas pobytu w Silverado City zapraszamy Was do odwiedzenia naszego Mini Zoo, w którym spotkacie owce, kozy, muła i mulicę, alpakę, ośliczkę, kucynki oraz malutkie króliczki. 

Atrakcje Silverado City

Atrakcje Silverado City

Co jest zamknięte?

Mając na uwadze troskę naszych gości oraz konieczność spełniania ograniczeń i wytycznych w naszym miasteczku, nieczynne pozostają: oprowadzki konne, Farma Dmuchańców, Rodeo Byk Mechaniczny. 

Atrakcje Silverado City

Restauracje i Sklepy

Obowiązujące zasady...

Nasze restauracje i sklepy są otwarte, jak zwykle, z tą różnicą, że liczba osób będących jednocześnie w sklepach jest ograniczona. Jesteśmy zmuszeni również do ograniczenia gości w restauracji Route 66 oraz Saloon. Przygotowaliśmy dużą liczbę stolików na zewnątrz, gdzie będziecie mogli bezpiecznie zjeść ulubiony posiłek. 

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo: przed wejściem do pomieszczeń znajdują się płyny dezynfekujące oraz jednorazowe rękawiczki, z których możecie korzystać. Pamiętajcie również o noszeniu maseczek. 

Restauracje i Sklepy